The Big 60
COLLEGE EXPOSURE Shootout

 Boy’s Teams  1-11
Sunday August 15, 2021
Spooky Nook Sports Complex

75 Champ Blvd
Manheim, PA 17545

Team 1
117 Colter Diehm – New Explor&Tech NY 2022
78 Thomas Mostowski – Renaissance Charter 2022
63 Charles DeStefano – Wantagh NY 2023
95 Tyler Mackey – Bishop Guertin NH 2022
82 Chad Henning – Tulpehocken 2022
48 Brandon Ascione – Carlisle Christian 2025
28 William King – Manheim Twp. 2024
37 Andre Vacich – Central Valley 2023
46 Surzano Soloman – Greencastle-Antrim 2024
10 Fin Hutchison – Franklin Regional 2024
Team 2
116 Garrett Burys – Hershey 2022
102 Colton Stone – Susquehanna Community 2024
96 Jacob McCoy – Spring Grove 2022
94 Jase Lasher – Downingtown West 2024
81 Stephen Bogovic – Harrisburg Christian 2023
29 Cooper Shivers – Bayard Rustin 2023
27 Jack Hunterton – Newton NJ 2025
39 Logan Yater – South Fayette 2022
12 Noah Whitehead – Archbishop Stepinac 2023
11 Jahmir Payoute – Irvington NJ 2023
Team 3
115 Riley Young – Line Mountain 2022
100 Nigel Pierman – Harriton 2025
47 Isaiah Ulrich – Selingsgrove 2022
93 Hunter Groat – Leonardtown MD 2023
79 Chris Whyte-Luciano – Iona Prep 2023
49 Jaiden Baltimore – CD East 2022
20 Zachary Sun – Covenant Christian Academy 2024
40 Jason Brown – Arundel MD 2023
75 Michael Crawford – Gateway 2024
106 Brendan Lonergan – Marian Catholic 2022
 

Team 4
112 Evan Richardson – Sun Valley 2023
77 Jackson Lopez – Salisbury 2022
66 Evan Dumaine – Mt. Calvary Christian 2023
92 Andre Brooks – North Point MD 2023
76 Timothy Suvie – Conrad DE 2022
50 William Carpenter – Bayside NY 2022
25 Jack Fitzpatrick – Henry Hudson NJ 2025
36 Muhammad Tayeh – Quest to Learn NYC 2023
15 Naim Ibroci – Brewster Academy NH  2023
16 Nevin Ibroci – Brewster Academy NH 2023
Team 5
111 William Powell III – McDonough MD 2023
68 Colin King – Owen J. Roberts 2024
58 Lucas Warner – Oswego NY 2022
88 Eli Sterling – Greencastle-Antrim 2024
7 Tyler Stoudt – Rising Sun MD 2023
51 Thomas Costa – Pennridge 2024
17 Mason Hagen – Ephrata 2022
34 Chase McGinness – Moriah Central NY 2025
4 Jordan Hunt – Greencastle-Antrim 2024
19 Corey Mumford – Cross Christian DE

 

Team 6
110 Justin Peterson – Bangor 2023
99 Yassir Muhammad – HS of the Future (Philly) 2022
90 Leyton Weimart – Williamsburg 2024
89 Nicholas Waszkelewicz – Westhampton NJ 2022
74 Jesse Rotunno – Central Bucks South 2022
52 Santiago Diaz-Londono – E. Brunswick VTech NJ 2023
24 Marquis Ferreira – Lebanon 2022
35 Kameron Robinson – Nansemond VA 2025
2 Daniel Shao – Parsippany Hills NJ 2023
14 Aidan Fuchs – Lenape NJ 2023
Team 7
113 Jeremiah Hagans – Simon Gratz 2024
101 Jackson Prince – Westlake MD 2023
97 Matthew Woolridge – Bishop Guilfoyle 2023
86 Basit Qadri – Rock Ridge VA 2023
73 Kyle Romig – McConnellsburg 2023
54 Marc Henriques – United Scholastic ( Canada) 2023
18 Brooks McKnight – Susquehannock 2025
41 Peter Capan – Hereford MD 2022
103 Zach Konopke Wyoming Valley West 2023
22 Noel Nabors – Florence Twp. Memorial NJ


Team 8
114 Ezra Davis – Susquehannock 2022
3 Mario Lilla- St.Anthony's NY 2023
56 Darin Ballard – Washington VA 2024
87 Xavier Reyes – Albertus Magnus NY 2023
72 Zack Renninger – Hill Top Prep PA 2022
60 Nicholas Hernandez – Bergenfield NJ 2023
30 Jonathan Barton – St. John’s CollegeHS(DC) 2025
42 Nathaniel Dorsey – Dock Menn Academy 2023
5 Rhys Bossoit – Hewelton Central NY 2024
23 Gordon Pindell Jr. –Northeast (Pasadena MD)-2022
Team 9
109 Jaden Daughtry – St. Francis Prep NY 2022
104 Steven Karageanes – Great Commission 2022
61 John Clemmons – Caravel Academy DE 2023
85 Lambert Palmer – Williamsburg 2022
71 Isaiah Parrish – Lightridge VA 2022
62 Sir Paris Jones – Pope John XXIII (Sparta NJ) 2024
31 Colby Barnave – Academy of the New Church 2023
38 Gavin Watts – Tolsia WV 2025
9 Joe DeSantis – Hempield (Greensburg) 2025
26 Liam Lynch – John Jay NY 2023
Team 10
108 Jackson Boone – Cumberland Valley 2023
105 Michael Miller – Bangor 2025
59 Trey Battle – Mercyhurst Prep 2022
84 Adam Myers – LaSalle Institute (Troy NY) 2022
80 David Bednarczyk – Tulpehocken 2023
65 Bryson Kopp – Delone Catholic 2023
33 Alejandro Diaz – Edison Tech(Queens NY) 2023
43 Djovens Moise – Laurel DE 2022
6 Zion Figueroa – Ewing NJ 2025
45 Arik Dagan – Pomperaug CT 2023
Team 11
107 Trey Wieand – Trinity 2023
45 Ryan Milnes – River Dell Regional NJ 2022
64 Kevin Cropper – Arcadia VA 2022
83 Jalen Lee-Womack – Phila Northeast 2024
70 Christopher Laskey – LaSalle College HS 2025
67 Grant Landis – Lancaster Country Day 2022
32 Richard Brogan – Nanticoke Area 2025
44 Arian Nejad – Penfield NY 2023
1 Nolan Sweitzer – Tulpehocken 2023
118 Chase Schueren – Souderton Area 2022

 

FOLLOW US ON TWITTER @Pa_Big60