Boys Teams for November 1---Covid WAIVER  

Team 1

90 Cole Overbaugh – Hempfield2022
88 Byron Smith – Arundel Christian 2023
76 Caleb Alstein – Chestnut Hill Academy 2024
39 John Hanlon – Bishop McDevitt 2021
31 Ryan Conrad – Garden Spot 2022
3 Marlon Rattray – Brick Memorial NJ 2023
26 Zach Uplinger – Garden Spot 2023
44 Elijah Bryant – Roman Catholic 2023
18 Kamrin Carroll – Penn Manor 2022
72 Gabe Vellios – Bishop McDevitt 2022

Team 2

96 M. Bailey Ziolkowski – Governor Miff 2024
98 Cooper McBride – Douglas County CO 2021
83 Drew Coleman – Hershey 2022
38 Alexander Dawson – Bishop Ireton VA 2021
30 Preston Boeckel – York Catholic 2021
6 Joseph Hanlon – Bishop McDevitt 2023
25 Jamar Sanders – Wings Academy NY 2022
40 Jordyn Bowers – Bishop McDevitt 2023
16 Steven Acosta – SS Seward Institute NY 2022
73 Brandon Singleton – Laurel MD 2021

Team 3

95 Matt Wagner – Middletown 2022
99 Donovan Hill – Central Dauphin 2022
37 Caden Beldin – Cameron County 2021
36 Josh Pelzer – Perkiomen Valley
48 Malik Lewis—Unity Reed HS 2022

69 Matt Rennie – Brockport NY 2021
5 Rico Limcaoco – Stone Bridge VA 2021
23 Sam Deily – Bishop McDevitt 2021
45 Sean Deshields – Chester Charter Scholars
 16 Sherman Trusty -Balt Forest Park MD  2021
74 Tyler Reiff – Garden Spot 2021

Team 4
94 Matt Smith – Cedar Crest 2021   
 60  MalikLewis
75 Brady Burkholder – Bishop McDevitt
35 Daishon Brown – Paul Robeson 2021
27 Andrew Sepp – Saint Marys NJ 2021
4 Eric Wilson Jr. – Cristo Rey 2024
24 Tariq Rhodes – Paul Robeson 2021
46 Hugh Johnson – Pequea Valley 2023
49 Trent McNeil – Northeast 2021
 51 Jayden Statun – Shippensburg 2022

Team 5

93 Jordan Robinson – Avalon  MD 2021
82 Kai Cipalla – Warwick 2021
54 Elijah Credle – Smyrna DE 2021
14 Demetrius  Butler-  Ringgold
15 Tristan Moyer – Carlisle Christian Academy 2021
20 Tate Landis – Warwick 2022
47 Brandon Keith – Bishop McDevitt 2023
87  Brent Pinelli –Central Bucks West 2022
 43 Kerry Glover – Columbia 2022
28 James Tourin – Babylon NY 2021

Team 6

92 Chaz Middleton – Norristown 2021
86 Carson Mastin – Haverford School 2023
81 Colin Domzalski – Phillipsburg NJ 2021
34 Breon Showell – Chester Charter Scholars 2022
12 Will Giery – James Madison VA 2022
9 Davon Stovall – Chester Charter Scholars 2021
21 Nick Nocito – Dallas 2022
1 Hank Fedullo – Bishop McDevitt 2023
65 Mason Campbell – Ephrata 2022
67 Jacob Bassham- Chambersburg  2023

Team 7

91 Zachary Linkletter – Red Bank Cth NJ
85 Paulius Kazlauskas Broadfording  MD 2021
80 Kyle Garman – Hanover 2021
33 Devin Shellenberger – East Pennsboro 2021
11 Austin Finarelli – Dallas 2022
7 Zyaire Myers – Hanover 2021
19 Josh Gardner – Lower Dauphin 2021
42 Kyan Askins – Bishop McDevitt 2024
 13 Duane Woodson – Bishop McDevitt 2021
43 Michael Dickson -Dallastown  2021

Team 8

78 Christian Harmon – Wilson Magnet (NY) 2022
84 Nolan Gilbert – Cumberland Valley 2023
79 Kevin Lazdowsky – Scranton 2021
32  Alex Acevedo - Belmont Charter 2021
8 George Napolitano – Concord Chris Admy DE 2023
17 Christian Bingaman – Millersburg 2021
2 Jacobi Tate – Bishop McDevitt 2024
71 Daunte Wilcott – Mercyhurst Prep 2021
 22 Tyler Deitrick – Bishop McDevitt 202
 50 Cole Fisher- Lancaster Mennonite   2021
open

Spooky Nook,  November1,  2020—     17  teams
Teams 1-8 Boys                       Teams  11-19  Girls

           Court 1                            Court 2
8:30-    1-8                           12-19

 9::06   2-7        ,,,                  13-18 

9:42     3-6                             14-17  

10:18-  4-5                             15-16

10:54-  1-2                             11-12   

11:30-   3-8                            14-19  

12:06-    4-7…….  .               15-18  

12:42-    5-6                            16-17 

1:18-       1-3                            11-13       

1:54-      4-2                             14-12    

2:30-      5-8                             16-19    

3:06        6-7                             17-18

3:42       11-14                          15-13

4:16   end