Friday, April 8th at Harrisburg Christian School

2000 Blue Mountain Parkway, Harrisburg, PA 17112

All-Star Rosters- 
check for revisions each day

For changes or information, call Mike Gaffey at 717-903-0732
players are to arrive 30-45 minutes prior to their game to check in for the all star games


6:00 pm-Friday, April 8th

Keystone All Stars Roster for 6pm Game Wearing Home Uniform

Coach Jeff Sparrow of Red Land

Joe Gates – Lebanon Catholic 4
Wade Mills – Shippensburg 21
Noah Arroyo – Harrisburg Christian 1
Luke Frattaroli – Lebanon Catholic 1
Allan Escoto – Lebanon 3
Austin Waggoner – Cumberland Valley 2
Shuntan Hickman – Shippensburg 30
Issac Bicher – Northern Lebanon 2
Tahj Robinson – CD East 4
Jahad Neibauer – CD East 15
Darion Livingston – CD East 40
Eric Jacobs – Northern 14
Shane Reese – Northern Lebanon 42
Jack Packer – Mifflin County 22



Mid-Atlantic Boys All Star Roster for 6pm Game Wearing Away Uniform

Coach Mark Risser of Bishop McDevitt and Jay Shorey of Newport

Mike Brown – West Perry 24
Christian Keiter – Millersburg 23
Trevan Dorman – Newport 15
Taijuan Carothers – West Perry 20
Justin Mingle – Juniata 24
Ray Ostroski – Dallas 7
Kevin Sheaffer – Greenwood 12
Paeton Warfel – Millersburg 3
Kyle Woolridge – Kennard Dale 34
Seth Ferguson – Greenwood 10
Devante Bailey – Potomac H.S. VA 13
Winston Delk – West Windsor Plainsboro North NJ 13
Jeremiah Brooks – Bishop Ireton 13
Cory Butcher – Coventry Christian 1

 

 

Flashes from the past!!!
Photos by V Vellios


 

 7:15 -Friday April 8th
Capital Area -Wearing Home Uniforms 

George Leader of Bishop McDevitt

Leah Springer – Camp Hill #52
Tysha Brown – Harrisburg #3
Tori Lesko – Central Dauphin #33
Meredith Wiest – Bishop McDevitt #13
Sarah Gibbs – Lower Dauphin #35
Rachele Abel – Trinity #22
Jordan Mertz – Mechanicsburg #5
Becca Reilly – Camp Hill #15
Kiley Stevens – Camp Hill #3
Joya Maser – Susquehanna Township #11
Shavonna Waters – Harrisburg #10
Alex Leader – Lower Dauphin #22
Raven Ransom – Harrisburg #21
Madison Hemler – Boiling Springs #31
Marissa Armolt – Boiling Springs #11
Alexis Hartwick - Central Dauphin #3

 

 

PA Girls -Wearing Away Uniforms

Coach John Martin of Harrisburg Academy Asst. Erin Giambrone of Harrisburg Academy

Abriel Mengel – Exeter #15
Siani Mcneil – Delco Christian #32
Claire Mackin – Harrisburg Academy #22
Alison Hillson – North Penn Mansfield #33
Hannah Crist – Greencastle #13
Marley O’Brien – Pittston #32
Laura Mowery – Harrisburg Academy #30
Maddie Ritsick – Crestwood #42
Alyssa Hershey – Pequea Valley #45
Alana Hicks – East Juniata #5
Kassidy Sorichetti – Halifax #14
Allie Warren – Lebanon Catholic #24
Rylee Duck -  Juniata #10
Ariana Sanders – Western Wayne #14

 

 

Flashes from the past!!!
Photos by V Vellios

 


 

8:30--Friday , April 8th

Boys Capital Area
Roster for 8:30 Game Wearing Home Uniform

Coach Scott Barrows of Camp Hill

Jacqui Jenkins – Steel High 3
Dylan Painter – Hershey 42
Marquise Camel – Gettysburg 3
Joshua Giardina – Cumberland Valley 11
Morgon Keiser – Red Land 22
Jaron Grayer – Steel High 0
Darius Richards – Milton Hershey 2
James Williams – McDevitt 24
Nick Gemmell – McDevitt
Alex Marsico – McDevitt
Noah Wright – Greenwood 54
Nathan Vrabel – Mechanicsburg 1
Jake Vukelich – Trinity 32

 

 

Friday, April 8th
Boys Pennsylvania Roster for 8:30 Game Wearing Away Uniform

Coach John Achille of Lampeter Strasburg Asst. Coach JD Achille of Ephrata

Matt Achille – Lampeter Strasburg 30
Luke Beers – Lampeter Strasburg 23
Damon Stern – Reading 12
Jacob Keeports – West Shore Christian
Josh Bailey – West York 5
Kyle Krout - Hanover 10
Kristopher Johnson – York High 5
Montrel Morgan – York High 13
Trey Shifflet – York High 15
Caleb Buchmoyer – ELCO 21
Matthew McGillan – Ephrata 33
Ian Langendoerfer – Honesdale 41
Ryan Hall – Sun Valley 22
Bryce Mondorff – Delone 41