Link for live streaming  HERE

Players only have to be at Spooky Nook a half hour before their first game!
Oct. 25th Girls Teams at Spooky Nook

Team 11

120 Jillian Novak – Delone Catholic  2017
85 Marlee Dzergoski – Manchester Valley MD 2018
25 Mackenzie DeWees – Manchester Valley MD 2018
41 Taylor Knorr – Twin Valley 2017
20 Ashlynn Lennon – Twin Valley 2018
15 Amashia Moyd – Watkins Mill MD 2017
14 Hailey Bachtell – Smithburg MD 2017
8 Rukiya Davis – Laurel DE 2017
7 Sydney Jones – Padua Academy DE 2019
1 Chelsea Erkes – Conrad Weiser 2016

Team 12

119 Kayounor Wulah – Ursuline Academy DE 2019
26 Anessa Rippie – Life Center Academy NJ 2016
38 Bridgette Bonjo – Perkiomen Valley 2018
42 Madison Shetrom – Altoona 2017
19 Linnaea Leister – Palmerton 2018
16 Hunter Chambers – Harrisburg Christian 2017
13 Madisyn Rosato – Susan E. Wagner (Staten Island) NY 2017
33 Kiera Baughman – Donegal 2020
6 Makayla Brown-Paul – Oxon Hill MD 2017
2 Cedeja James -Teaneck (NJ)  2017

Players only have to be at Spooky Nook a half hour before their first game!
THE BIG  60  COLLEGE EXPOSURE SHOWCASE

Spooky Nook Schedule-Oct 25

Schedule-Girls teams: 11, 12, 13, 14

Court #1                Court #2
live streaming           live streaming

8:35-        1-6                        2-5      

9:12-        3-4                       7-10     

9:49-        8-9                      11-12   

10:26-      13-14                   1-2

11:03-       3-6                       4-5      

11:40-       9-10                    7-8     

12:17-       11-14                 12-13

12:54-        1-3                      4-2

1:31-          5-6                    13-11

2:08-      .   10-8                     7-9     

2:45-          14-12

 3:22-           event ends on Oct 25

Team 13

112 Kimberly Talley – Lansdale Catholic 2016
27 Kaylan Jackson – Clarksburg MD 2016
30 Morgan Ress – Midland Park NJ 2017
24 Christiana Deo – Council Rock 2016
21 Kamari Eason – Oxon Hill MD 2016
17 Skylynn Faust – Lehighton 2018
12 Johnice Middleton – Academy For Information NJ 2018
9 Kendall Bossler – Berks Catholic 2018
59 Kayla Rodriguez – Nazareth Regional (Brooklyn NY)
3 Amaja Mack – St. Thomas Moore Academy DE 2018

 

Team 14

105 Shelby Funchess – Scranton 2018
28 Bailey Patrick – South Carroll MD 2017
29 Emma Powell – Conestoga 2017
23 Trinity Brittingham – St. George’s Tech DE 2019
22 Brianna Clemens – Penn Trafford 2018
18 Elizabeth Hoffman – Faith Christian 2017
11 Hannah Hempfield – Mt. Pleasant 2017
10 Senay Clark – Appoquinimink DE 2019
5 Angelika Rodriguez – Grace Church School (NYC) 2018
4 Corryn Monaco – Academy of Notre Dame PA 2018


Pick up an application on Sunday for the November 8th Cream of the Crop Showcase at Spooky Nook
All three games live streamed, all three games placed on YOUTUBE