Girl's Teams for November 1----Covid WAIVER  

11-Green

38 Dina Scoufaras – St. Joseph Prep NY
40 Olivia Grella – Bishop McDevitt 2024
41 Savanna Moss – Ridley 2021
42 Kyleigh Monk – John Carroll MD 2022
43 Vivian Testa – Wayne Valley NJ 2022
44 Haley Cabanas – Wayne Valley NJ 2022
46 Emma Wivell – Catoctin MD 2022
47 De’Amonie Jackson – Essex County NJ 2021
48 Amaya Mitchell-Howard – Watkinson School CT 2022
49 Paige Miller- Brentwood Borough PA   2021

12-Purple

51 Jadeyn Higgins – Central York 2023
54 Jaycie Miller – Hanover 2022
52 Hanna Rhodes – Abington Friends 2022
53 Nicole Zeiset – Garden Spot 2023
57 Brielle Baughman – Delone Catholic 2024
58 Ella Wilson – Lake Lehman 2025
59 Kendel Norris – Williamsburg Community 2023
60 Madeline Evans – Bloomsburg Area 2023
55 Gracie Wilt – Altoona Area 2023
49 Andjela- Pavjcevic -- Harriaburg  Christian   2021


13-White

70 Kamya Jenkins – Susquehanna Twp. 2023
71 Rae Sawyer – Elmont Memorial NY 2022
72 Sarang West – Bronx Science NY 2021
74 Gabrielle Giles – Camp Hill 2024
75 Maria Kat – Kenmore West NY 2021
32 Olivia Wooten – Immaculate Conception 2021
77 Addison Place – Northern 2024
78 Cristen Roche – Baltimore Catholic 2021
79 Sydney Echevarria-Brisco – Immaculate Conception 2021
49 Deliah  Nazih -Shamokin Area 2025

14-Black

81 Melena Eyer – Altoona Area 2025
82 Gabrielle Marsola – Wyoming Valley West 2024
83 Claudia Siegfried – Wyoming Valley West  2023
84 Jacey Petruno – Bishop Shanahan 2021
9  Haley McGirk – Altoona 2023
87 Justise Jones – Immaculate Conception Lodi NJ  2021
88 Bukky Akinsola – Immaculate Conception NJ 2021
90 Makyli Johnson – North Stafford VA 2022
91 Trinity Johnson – Wyoming Valley West 2022
49  Jillian  Foster-  West York - 2021

15-Gray

2 Lanee Olson – Scranton 2023
3 Chelsea McCaulsky – Bellwood-Antis 2023
4 Jillian Pumputis – Westminster MD 2021
5 Mackenzie Dover – West Orange NJ 2021
9 Elia Richardson – St. George Tech DE 2023
10 Breana Grim – Eastern York 2022
65 Sophia Rasiul – Twin Valley 2021
7 Maddie Lehker – Southwestern 2022
6 Selena Buttery – Brockway 2023
8 Jovanna  Lucic - Harrisburg Christian   2021

16-Light Blue

1 Lanie Wilt – Altoona Area 2025
2 Naiya Daisey – Perkiomen Valley 2021
3 Asia Russell – Brimm Med. Arts 2023
4 Karissa Mercier – Freedom Area 2021
5 Kaila Richards – Scholars Academy 2023
6 Alexa Holcombe – Cumberland Valley 2023
8 Carly Dixon – Central-Martinsburg
13 Neqaui Fersner  - Easton 2021
9 Tiana Gray – Hanover 2021
10 Mary Ella Morrison – Halifax County VA 2022

17-Maroon

1 Lilyrose Lang – Mercyhurst Prep 2023
3 Leigha Clapper – Bellwood-Antis 2025
4 Ayla Hileman – Williamsburg Community 2024
6 Elena Rodriguez – Our Lady of Mt. Carmel MD 2021
92 Laney Prough – Williamsburg Community
93 Hannah Kelley – Ursuline Academy 2023
94 Madison Smith – Friends Central 2022
95 Kayla Campbell – Franklin Central NY 2022
0 Destiny Riley – Cumberland Christian 2022
96 Rylee Klinger-  Bloomsburg  2021

18-Red

26 Zoe Cruz – Pocono Mtn. East 2022
3 Anaya Badmus – Quince Orchard MD 2021
28 Kierran Walker – Chambersburg 2022
30 Day’Ami Moyet – Chichester
31 Allyana Stephens – Bishop McCort 2022
34 Olivia Schubiger – Morristown NJ 2022
35 Jasmine Love – Springfield Central Mass.2022
36 Alira Penn – Our Lady Mt. Carmel MD 2024
37 Chloe Bittner – Williamsport MD 2022
49  Alexis Buie -Linden Hall  2023

Spooky Nook,  November1,  2020—     17  teams
Teams 1-8 Boys                       Teams  11-19  Girls

           Court 1                            Court 2
8:30-    1-8                           12-19

 9::06   2-7        ,,,                  13-18 

9:42     3-6                             14-17  

10:18-  4-5                             15-16

10:54-  1-2                             11-12   

11:30-   3-8                            14-19  

12:06-    4-7…….  .               15-18  

12:42-    5-6                            16-17 

1:18-       1-3                            11-13       

1:54-      4-2                             14-12    

2:30-      5-8                             16-19    

3:06        6-7                             17-18

3:42       11-14                          15-13

4:16   end


19-Maize yellow

15 Tanasia Turner – William Penn DE 2024
16 Isabelle Andersen – Penn Cambria 2024
17 Ashley Samsel – Arthur L. Johnson 2023
18 Kaya Weiser – The Baldwin School 2022
20 Kate Butterworth – State College 2023
21 Bryson Ostrum – Williamsport MD
22 Ariana Young – Pendleton County WV 2023
23 Nariyah Turner – Constitution 2022
24 Deja Young – Teaneck NJ 2022
25 Neah Henry – Forest Park MD 2021

There are two Immaculate Conception High Schools in New Jersey. SEE MAP