Boys Teams Oct. 30
th “Cream of the Crop”

Spots available for boys.  call Mike Gaffey  at 717-903-0732

Team 1-

96 Colin Toms – Catoctin MD 2025
89 Kamar Hall-  Susquehanna Twp 2023
57 Waylin Duhon – West Lake 2026
59 Luis Then-Frias – Penn Manor 2023
72 Chance Yanoski – Mechanicsburg 2025
50 Jack Hunterton – Newton NJ 2025
18 Nigel Marquez – Conestoga Valley 2024
10 Caden Geedy – East Juniata 2023
7 Luke Gennaro – Hazleton 2024


Team 2- 

99 Gianpiero Arnone – St. John the Baptist NY 2024
94 Daniel Santaniello – Scranton Prep 2024
58 Sam Sproull - West Chester Henderson  2023
68 Eric Woodberry – Woodlands NY 2024
75 Charlie Hurd – Boonton NJ 2024
56 Nick Snyder – Line Mountain 2024
22 Ryan Kenneff – Manheim Central 2025
17 Colby Barnave – Academy of the New Church 2023
9 Dayrell Everett – East Pennsboro 2025
6 Anthony Crilley – White Plains NY 2024

Team 3

82 James Wright – John Champe VA 2023
87 Jonathan Perry – Annapolis Area Christian MD 2023
67 Corey Agnew – St. John Neumann 2023
64 Bally Casanova – School of the Future NY 2023
55 Sam Lawrence – North Penn-Mansfield 2023
21 Jaseir Thompson – Chester 2025
46 Landen Carter – Rocky Grove 2026
11 Cameron Roberts – Passaic Charter NJ 2023
8 Jayson Chase – Windsor Central NY 2023


Team 4-

98 Clayton Cook – Brookville 2023
100 Michael Ferriola-Brosh – Cedar Creek NJ 2023
66 Donovan Nelson – Sauquoit Valley NY 2024
63 Pace Prosser – Berlin Brothers Valley 2023
71 Sir-Paris Jones – Pope John XXIII Sparta NJ 2024
20 Kaelem Haskins – East Liverpool NY 2024
16 Alexander Dorta – Palmyra 2025
12 Ethan Munoz – High Point Regional 2025
5 Patrick O’Brien – Cumberland Valley 2026

Team 5-

97 Michael Mita – Penncrest 2026
93 Derek Wicker – QSI Flushing NY 2023
62 Mason Rogers - Manheim Central 2025
54 Talen Uselton – Mt. Calvary Christian 2024
49 Mason Gross – Central Dauphin 2024
45 Brogan Campbell – Blue Mountain 2023
13 Austin Jones – Wilson (Easton PA) 2024
4 Luke Cughan – Columbia County Christian 2023
70 Cameron Reigard - Highlands 2024
 81 Justin Bardo Mechanicsburg 2025


Next year:2023
June    16, 2023

August  13, 2023
October 29, 2023

 

-(boy's teams numbers-girl's  teams colors)
        Court 1                  Court 3

8:30 1 vs. 2            Maroon vs. Maize
9:07 3 vs. 4            Lt. Blue vs. Green

9:44 5 vs. 6             Red vs. Black
10:21 7 vs. 8           Maroon vs. Purple

10:58 1 vs. 3           Maize vs. Lt. Blue
11:35 2 vs. 4            Green vs. Red

12:12 5 vs. 7             Black vs. Purple
12:49 6 vs. 8             Maroon vs. Lt. Blue

1:26 1 vs. 4               Green vs. Black
2:03 2 vs. 3               Maize vs. Purple

2:40 5 vs. 8               Red vs. Lt. Blue
3:06 6 vs. 7                   open
FIRST TEAM LISTED ON COURT 1
FOR THE BOYS WILL WEAR WHITE


Team 6-

83 Pedro Hibner – Bishop Guilfoyle (Italy Exchange) 2023
86 Daveyon Lydner – York High 2025
78 Sean Riggins – Vineland NJ 2024
65 Tyler Reigel – Mifflinburg 2024
61 Toby Ashby – Lancaster Country Day 2023
53 J’Charles Baker – Bowie MD 2023
19 Ronnel John Jr. – Christian Brothers Academy 2025
44 Mekai Daniels – Corning-Painted Post NY 2025
3 Aiden Walsh – Ephrata 2026
41 Dutch Good – Donegal 2023


Team 7-

84 Zyon Lord – New Rochelle NY 2023
90 Jason Singleton – Meade Sr. HS MD 2023
92 Manny Wallace – Colonel Richardson MD 2024
77 Kolton Sweigart – Ephrata 2026
74 Brandon Ascione – Boiling Springs 2025
52 Lakee Pegram – Glen Burnie MD 2023
60 Zach Boyriven – Horace Greeley NY 2024
43 Evan Gross – Penn Trafford 2025
42 Jeremy Fletcher Jr. – Colonel Richardson VA 2024
2 Noah Reiser – Pascack Valley Regional NJ 2025

Team 8

88 Micah Washington – Williamsport 2025
91 Hunter Groat – Leonardstown MD 2023
76 Liam Owens – Mechanicsburg 2025
73 Rex Romain – John Carroll MD 2023
51 Nate Papuqa – Derry Area 2024
47 Khalon Foster – Millville NJ 2024
14 Cooper Trusky – Ephrata 2025
15 Avery Kopcha – Mt. Calvary Christian 2024
1 Caleb Beiswenger – Bellwood-Antis 2023
27 Ethan Hammer - Bishop McDevitt 2026