Questions-  call  Mike Gaffey   at   717-903-0732  

BOYS
 

OCT 31,   2021


Big 60 College Exposure Basketball

"CREAM OF THE CROP"
at Spooky Nook
75 Champ Blvd
Manheim, PA 17545

Team 1

115 Chase Scheuren – Souderton 2022
93 Dylan Fannin – Cape Henlopen DE 2023
82 Gabriel Alston – City School Poplar (Phila) 2022
70 Zach Lee – Archbishop Curley MD 2022
69 Grant Landis – Lancaster Country Day 2022
59 Braylon Barnes – Warren 2024
46 Fin Hutchison – Franklin Regional 2024
35 Camryn Dickerson – St. Charles MD 2024
24 Carter Johnson – Federicksburg Christian VA 2025
11 Avery Kopcha – Mt. Calvary 2024

Team 2

114 Tyler Reigel – Mifflinburg 2024
94 Devin Webb – Beacon NY 2025
83 Andre Brooks – North Point MD 2023
71 Jalen Lee-Womack – Northeast Philadelphia 2024
68 Torban Hart – Stone Bridge VA 2023
58 JP Denfield – Fordham Prep 2022
45 Connor Hawley – Cherry Hill West NJ 2023
33 Peter Capan – Hereford MD 2022
23 Jack Hunterton – Newton NJ 2025
10 Aidan Fuchs – Lenape HS Medford NJ 2023

 

Team 3

112 Jeffrey Beagle – Williamsport 2022
95 Carter Younger – North Hagerstown MD 2024
84 Cashmir Jackson- Beacon NY  2025
73 Dominic Michaels – Shamokin Area 2022
67 Michael Gitz – Commack NY 2023
57 Justin Hedges – Pennsbury 2022
43 Eric Branch – Muhlenburg 2023
32 Adrian Beato – Beacon NY 2023
22 Kade Henninger – Blue Mountain 2022
9 Messiah Dixon – Sterling VA 2024

Team 4

111 Evan Richardson – Sun Valley 2023
96 Jackson Prince – Westlake HS MD 2023
85 Zach Konopke – Wyoming Valley West 2023
74 Chris Whyte-Luciano – Iona Prep 2023
72 Liam Lynch – John Jay NY 2023
56 Khalem Routh – CD East 2022
44 Amanie Cooper – Ephrata 2025
31 James Pettinato – Scranton Prep 2023
21 Antoine Coles – Yorktown NY 2023
7 Anthony LaRocco – Delaware Valley 2024
 

Team 5

104 Ryan Milnes – River Dell NJ 2022
97 John Clemmons III – Caravel Academy DE 2023
86 Tyler Mackey – Bishop Guertin NH 2022
75 Lambert Palmer – Williamsburg 2022
66 Alejandro Diaz – Edison Tech NY 2023
55 Jack Fitzpatrick - Henry Hudson  NJ  2025
42 Brandon Ascione – Carlisle Christian
30 Bryan Warren – Timber Creek NJ2023
20 Colby Barnave – Academy of the New Church 2023
8 Hank Fedullo – Bishop McDevitt 2023

Team 6

109 Jeremiah Hagans – Simon Gratz 2024
98 Andrew Colman – Hershey 2022
87 Luis Then-Frias – Penn Manor 2023
76 Nik Norburg -Scotland Prep 2024
65 Jayden Crosby – Herndon VA 2022
54 Jalen Sample – William Penn DE 2023
41 Gavin Watts – Tolsia WV
34 Kamrin Carroll – Penn Manor 2022
19 Shaeef Thomas – Mastbaum (Philly) 2023
5 Mario Lilla – St. Anthony’s NY 2025

 

Team 7

108 Ezra Davis – Susquehannock 2022
99 Gavin Haupt – Ephrata 2024
88 Jacob McCoy – Spring Grove 2022
77 Page Scheffner – Cathedral Prep 2023
64 Michael Washington – Westlake MD 2022
51 Jesse Rotunno – Central Bucks South 2022
40 Surzano Solomon – Greencastle 2024
29 Andre Vacich – Central Valley 2023
18 Darren Yost – Pottsville 2022
52 Aiden McCormick – Pennsbury 2022

Team 8

107 Jacob Brandly – St. John the Baptist 2023
100 Dylan Howard – Kennedy Catholic (Somers NY) 2023
89 Max Weinstein – Arlington NY 2023
78 Josh Tanner – Sun Valley 2023
63 Tyler Stoudt – Rising Sun MD 2023
50 Zack Renninger – Hill Top Prep 2022
39 Brayden Reiner – Abington Heights 2023
28 Muhammed Tayeh – NYC Quest to Learn NY 2023
17 Daniel Shao – Parsippany Hills NJ 2023
53 Rhys Brossoit – Heuvelton Central 2024

 

Team 9

106 Trey Weiland – Trinity 2023
101 Steven Karageanes – Great Commission 2022
90 Landon Baglin – Olympia Rochester NY 2023
79  Mohammed Rahama - Cathedral Prep 2023
62 Gannon Brungard – Bellefonte 2022
49 David Prince – Central Dauphin 2022
38 Carl LoGiudice – Goshen Central NY 2023
27 Bryan Pressey – Freier Charter 2022
16 Darnell Harkless Jr. – Westminster MD 2024
4 Ethan Haupt – Ephrata 2025

Team 10

105 Hamilton Roth – River Dell NJ 2023
102 Sam Kelly – Taylor Allderdice 2023
91 Charles DeStefano – Wantagh NY 2024
80 Henri Maman – Princeton NJ 2023
61 Sammy Zelenetz – The Frisch School NJ 2023
48 Isaiah Parrish – Lightridge VA 2022
37 Ari Johnson – Bangor 2025
26 Chase McGinness – Moriah Central NY 2025
13 Ronan Casey – Veritas Academy 2024
15 Jonathan Barton – St.John’s College D.C. 2025
Dallas George - ELCO 2023

Team 11

110 William Powell III – McDonough MD 2023
103 Michael Miller – Bangor 2025
92 Evan Dumaine – Mt. Calvary 2023
81 Noah Addis – Tulpehocken 2023
60 Micah  Agyeman – Thomas Stone MD
47 Ben Landesman – Albert Einstein MD 2023
36 Jalen Franklin - Susquehannock    2022
25 William King – Manheim Twp. 2024
12 Brady Tilton – Nazareth 2025
116 Brendan Lonergan – Marian Catholic 2022

 
Alternates:   #1 Chandler Dicks – Notre Dame CT 2023   #2 Vance Sadler Perkiomen Valley 2022     
#3 Julian Sadler  Perkiomen Valley  2024 
   

@Pa_Big60