GIRLS TEAMS
Black-
11 Kendall Moxey – Queen Anne MD 2022
10 Zariah Marling – Wheeling Park WV 2022
 9  Simone  Pintinalli   Notre Dame  NJ)  2024
8 Chloe Pordash – Serra Catholic 2022
 7 Sydney Sheps – Penn Manor 2022
 6 Madison Smith – Friends Central 2022
 5 Nequai Fersner – Easton 2021
 4 Jordan Zimmerman – Souderton 2021
3 Lanie Wilt – Altoona 2024
 1 Danika Johnson – Lebanon Chris Academy 2022
White-
11Destiny Riley – Cumberland ChriSchool NJ 2022
 10 Taylor Lane – Altoona 2023
 9 Brianna Bodtorf – Mifflin County 2022
 8 Nalani Simmons – Indian River VA 2023
 7 Savannah Brooks – Springdale Prep Md 2022
 6 Jacey Petruno – Bishop Shanhan 2021
 5 Isabella Burke – Richland 2022
 4 Kamryn Mengel – North Schuylkill
 3 Tori Kanuck – Delsea Regional NJ 2022
 1 Zoe Cruz – Pocono Mountain East

Spooky Nook,  Aug 16, 2020
             SCHEDULE
…….          Court 2 
8:30-     (black)vs(yellow)

9::06    (white)vs(green
)

9:42     (red) vs(purple)

10:18- (black)-vs (white)-

10:54-  (red)-vs (yellow)

11:30- (purple) vs (green
)

12:06-  (black)-vs (red)

12:42- (purple)-vs (white)

1:18- (green) vs  (yellow
)

Red-
11Trinity Johnson – Wyoming Valley West 2022
 10 Morgan Miller – Penn Manor 2022
 9 Sydney Romulus – Exeter 2022
 8 Madyson Smith – Susquehanna Twp. 2021
 7 Elia Richardson – St. George’s Tech 2021
 6 Ashley Kichman – Northern Bedford 2022
 5 Ja’syah James-Paskings – Octorara 2022
 4 Josely Medina – S.S. Seward NY 2021
 3 Jamera Brown – Octorara 2020
 2 Lily Williams – Isle of Wright Academy  VA 2021
Purple
11 Emilia Johnson – Eden Christian Academy 2022
 10 Shaina Cooney – Valley Central NY 2021
 9 Paige O’Brien – York Catholic
 90   Zaniah Zellous – Linsly  WV   2024
 7 Tangi Smith – Montrose 2022
 6 Nicole Zeiset – Garden Spot 2023
 5 Allyana Stephens – Bishop McCort 2022
 4 Kyleigh Monk – John Carroll MD 2022
 3   Jillian Foster – West York   2021
2-  Lilliana Knudsen – Mt Calvary Christian  2023

Green
 10 Alison Hatajik – Holidaysburg 2023
 9 Payton Pugh – Wyalusing Valley 2022
 8 Abbie Herncane – Altoona 2023
 7 Asia Eames – Red Lion 2021
 6 Maritza Wiggins – Conrad Weiser 2023
 5 Callie Bennett – Wyalusing Valley 2021
 4 Tessa O’Keefe – Altoona 2021
 3 Ti Eisha Walker – West Catholic 2021
 2 Kaleiyhea Hamilton – Palmyra
 1 Sydney Lear – Holidaysburg 2023
Yellow
 10 Tianna Gray – Hanover 2021
 9 Lauren Klieber – West Chester East 2021
 8 Allison List – Chambersburg 2022
 7 Carly Dixon – Central-Martinsburg 2022
 6 Kylie Mossie – Oley Valley 2021
 5 Ashley James – Weatherly 2021
 4 Ciara Brown – Kolbe Cathedral CT 2021
 3 Kiersten Hostetter – Lampeter Strasburg 2022
 2 Nina Emnace – Toms River NJ 2024
 1 Savannah Moss – Ridley 2021